header2

به نام خدا
فراخوان جذب ایده های برتر


شهرداری گز برخوار با هدف ترغیب و هدایت ایده های نو و خلاقانه صاحب نظران ، کارشناسان ، پژوهشگران و شهروندان علاقمند به خلق طرح های کاربردی در جهت رفع مشکلات و معضلات شهری و اداره بهتر شهر بر پایه همفکری و مشارکت عموم شهروندان و نخبگان و همچنین حمایت ، تقدیر و تجلیل از ایده های خلاق ، فراخوان جذب ایده های برتر شهروندی در حوزه مدیریت شهری را برگزار می کند.

الف – ویژگی آثار ارسالی:
طرح ها با موضوع مدیریت شهری در حوزه شهر گز برخوار و در قالب طرح ها و ایده های کاربردی و قابل اجرا و یا نتایج پژوهش های علمی ، کتاب ، مقاله ، پایان نامه های دانشجوئی مرتبط و منطبق با محورهای پیشنهادی پذیرفته خواهد شد. لازم به یادآوری است که ارائه مشخصات کامل فنی و اجرائی طرح ها به همراه پیش بینی و بر آورد هزینه اجرای طرح الزامی خواهد بود.

ب – محورهای پیشنهادی طرح:
عمران شهری ، مبلمان و المان شهری ، معماری و شهرسازی ایرانی – اسلامی ، زیبا سازی ، درآمدهای پایدار شهرداری ، ترافیک و حمل و نقل عمومی ، فرهنگ و حقوق شهروندی ، بازیافت و مدیریت پسماند ، خدمات شهری ، مدیریت بحران ، پارک ها و فضای سبز ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ، شهر الکترونیک ، امور حقوقی ، گردشگری امور اجتماعی و ورزش های همگانی ، مدیریت سازمانی و نیروی انسانی ، تبلیغات شهری ، مشارکت مؤثر شهروندان در مدیریت شهری ، پدافند غیر عامل ، آتش نشانی و خدمات ایمنی ، بهینه سازی مصرف انرژی در پروژه های شهری

ج- زمان و نحوه ارسال آثار:
علاقمندان می توانند طرح های خود را به صورت تایپ شده به همراه اطلاعات لازم و رزومه و سوابق کاری خود و شماره تلفن تماس حداکثر تا پایان دی ماه سال جاری به شهرداری گز برخوار به نشانی پستی : استان اصفهان ، شهرستان شاهین شهر و میمه ابتدای بلوار معلم و یا پست الکترونیکی شهرداری به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند. بدیهی است به بهترین و کاربردی ترین آثار ، هدیه ارزنده ای تعلق خواهد گرفت.

 

روابط عمومی شهرداری گز برخوار